|
Każda podróż powinna być zaplanowana. Ebook został napisany przez człowieka, który poznał zachodnie rynki pracy od kuchni. Czy nie warto skorzystać z jego porad aby nie błądzić? Czy nie warto zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju, do którego się wybierasz, drogi Internauto?
Potrzebne Ci są adresy biur pośrednictwa pracy w kraju gdzie chcesz wyjechać? Tysiące ludzi płaci pośrednikom różne kwoty za wypełnienie dokumentów, za nic nie warte informacje. Co roku wiele tysięcy osób ubiega się o kartę stałego pobytu w USA. Wiele z tych osób nie wie, że udział w loterii jest całkowicie bezpłatny. Dzięki informacjom zawartym w poradniku, sam, bez trudu, wypełnisz aplikację i wyślesz ją bez płacenia pośrednikowi.
Jeżeli myślisz o wysłaniu aplikacji na loterię wizową do USA to nie płać pośrednikom. Możesz sam wypełnić dokumenty, wysłać je i zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych!
Ebook "Praca
za granicą" został napisany tak, aby nie przypominał w niczym informacji, którymi zarzucone
są nasze gazety oraz serwisy dotyczące pracy.
Jest to poradnik, zawierający niezwykle dużo przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców
w różnych krajach, m.in. są to: Anglia, Norwegia, Irlandia, Niemcy, Austria, Islandia, Cypr,
Francja, USA i wiele więcej!
(zobacz spis treści)
Ebook zawiera informacje niezbędne podczas szukania pracy, jak i w czasie kiedy już znajdujemy
się za granicą.
Zawarte w nim przepisy, adresy instytucji, ambasad, pośredników pracy za granicą, serwisów
zajmujących się pracą oraz potencjalnych pracodawców sprawiają, że jest to jedyne
obecnie dostępne na naszym rynku tak pełne wydanie dotyczące rynku pracy oraz
możliwości zatrudnienia za granicą.
Poradnik ten zawiera również pełną informację oraz instrukcję wypełnienia i przesłania
aplikacji na loterię wizową do USA bez konieczności płacenia za to.
Co najważniejsze, wszystkie informacje są sprawdzone i prawdziwe, uzyskane z wiarygodnych źródeł takich jako ambasady poszczególnych krajów, Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej czy Policja.
Zobacz spis treści tego ebooka
"Miałem dość słuchania o oszukanych Polakach, którzy nie mają pieniędzy na powrót do kraju".
Ile razy ta sama historia może się wydarzyć? Chyba nie ma na to reguły. Nie chcemy słuchać porad czy przestróg innych ludzi. Kiedy chcemy w coś wierzyć to stajemy się głusi i ślepi. To wykorzystują ludzie, którzy zawodowo zajmują się oszukiwaniem ludzi.
Poradnik "Praca za granicą" powstał aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca. Znajdują się w nim porady zarówno pochodzące od osób poszkodowanych jak i Policji. Poradnik jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą skorzystać z możliwości zatrudnienia się za granica.
Większość osób sceptycznie podchodzi do wszystkiego co wiąże się z szukaniem pracy za granicą. Ogłoszenia jakie można przeczytać w naszej prasie, czy serwisach internetowych skutecznie odstraszają i zniechęcają. To smutne ale 90% ogłoszeń dotyczących pracy w gazetach to ogłoszenia oszustów.
Często w serwisach internetowych ogłoszenia o pracę mają na celu jedynie skierować nas na określoną stronę internetową.
|
Jeżeli szukasz:
Najważniejsze pytanie: czy jest praca za granicą?
Wiele instytucji dwoi się i troi aby odstraszyć Polaków od wyjazdu i szukania pracy za granicą. Wiele państw obawia się niekontrolowanego napływu taniej siły roboczej po wstąpieniu Polski do UE. Strach ten wynika z tego, że wiele osób jest nie tylko tańszą siłą roboczą ale również siłą o wysokich kwalifikacjach. Wiele osób powinno się obawiać, bowiem pracodawcy szukać będą zawsze pracowników wykwalifikowanych.
Z jednej strony państwa tworzą zakazy, z drugiej tysiące stanowisk pracy jest nie obsadzonych. W niektórych landach NRD policja przymyka oko na pracowników nielegalnych gdyż ich obecność jest konieczna dla funkcjonowania pewnych dziedzin lokalnej gospodarki.
Aby dowiedzieć się o tym jak i gdzie znaleźć pracę trzeba zapoznać się z poradnikiem. Informacje tam zawarte wielu osobą mogą otworzyć oczy. Dziś jak się okazuje łatwiej znaleźć pracę za granicą niż w Polsce. W Polsce pracy nie brakuje, gorzej z wynagrodzeniem. Większość firm stosuje bardzo niskie stawki lub wynagrodzenia prowizyjne, które często powodują, że wychodzi się na zero.
|